Kenteken check

WielWeet Logo WielWeet kenteken rapport
NFF-79-G
Renault Captur
03-11-2026
Advertentie

Kentekencheck NFF-79-G

Renault Captur uit 2018, gecontroleerd op APK, tellerstand, import, kosten en marktwaarde.

In het kort

  • APK APK geldig tot 30-06-2027
  • Tellerstand Geen oordeel
  • Import Er is een importsignaal zichtbaar
  • Waarde Nog onvoldoende marktdata
  • Kosten Maandlast indicatief € 446 p/m

Zet APK in agenda

Koopscore 7,2/10 Voldoende
Voldoende
!1 aandachtspunt, controleer details

Aankoopadvies voor deze Renault Captur

Met aandachtspunten: controleer onderhoud en proefrit

Kenteken NFF-79-G hoort bij de Renault Captur, uit 2018, met carrosserievorm hatchback, in de geregistreerde kleur blauw, op benzine. Als occasion komt deze auto op basis van de nu beschikbare gegevens met aandachtspunten naar voren. positieve registratiesignalen geven richting, terwijl ontbrekende historie en fysieke slijtage altijd ter plaatse gecontroleerd moeten worden.

Controleer daarna onderhoudshistorie, proefrit, banden, remmen en vraagprijs. De score is een indicatie, geen vervanging voor inspectie.

Score per categorie

Positieve signalen: Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data., Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar., Er is geen exportindicator zichtbaar.. Aandachtspunten: De RDW-datums wijzen op een importsignaal..

Onderhoud10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Veiligheid10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Prestaties10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Betrouwbaarheid7/10

Basis 10. -3: Voertuig is geïmporteerd.

Milieu & Verbruik10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Waardebehoud8,5/10

Basis 10. -1,5: Importverleden.

Voordelen

Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data. (Veiligheid)

Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar. (Veiligheid)

Er is geen exportindicator zichtbaar. (Betrouwbaarheid)

Volgens RDW kan dit voertuig worden tenaamgesteld. (Betrouwbaarheid)

Aandachtspunten

De RDW-datums wijzen op een importsignaal. (Betrouwbaarheid)

Voertuigspecifieke koopcontext

Het complete aankoopverhaal van deze auto

Belangrijkste conclusie: Voor NFF-79-G is de kern: met aandachtspunten. Controleer vooral documentatie, fysieke staat en de punten die in dit dossier als onzeker of afwijkend zijn benoemd.

Kenteken NFF-79-G hoort bij de Renault Captur, uit 2018, met carrosserievorm hatchback, in de geregistreerde kleur blauw, op benzine. Als occasion komt deze auto op basis van de nu beschikbare gegevens met aandachtspunten naar voren. positieve registratiesignalen geven richting, terwijl ontbrekende historie en fysieke slijtage altijd ter plaatse gecontroleerd moeten worden.

Met een leeftijd van ongeveer 8 jaar zit deze auto in een levensfase waarin onderhoudshistorie en eerder gebruik zwaarder wegen dan alleen de kilometerstand of de glans van de advertentie. De datum van eerste toelating wijkt af van de eerste registratie in Nederland; dat is een concreet importsignaal. Vraag daarom naar buitenlandse onderhoudsfacturen, eerdere registratiedocumenten en een controleerbare kilometerhistorie van vóór de Nederlandse inschrijving.

Het geregistreerde tellerstandoordeel luidt “Geen oordeel”. “Geen oordeel” mag niet als logisch worden gelezen: de bron geeft onvoldoende basis voor een positief of negatief oordeel. Controleer daarom facturen, onderhoudsboekjes en tellerregistraties extra zorgvuldig.

Voor de technische momentopname geldt dat geldige APK tot 30-06-2027, met als geregistreerde datum 30-06-2027. Er is geen volledige keuringsreeks beschikbaar om een langlopend onderhoudspatroon uit af te leiden. Een geldige APK betekent uitsluitend dat de auto op het keuringsmoment aan de wettelijke minimumeisen voldeed; banden, remmen, lekkages, koude start, koppeling of automaat en elektrische functies verdienen bij aankoop nog steeds een fysieke controle.

Het aantal privé- en zakelijke eigenaren is in deze weergave niet betrouwbaar beschikbaar. Deze aantallen mogen niet worden gelijkgesteld aan tenaamstellingen of registratiewisselingen: dat zijn andere definities. Veel wisselingen kunnen aanleiding zijn om naar de reden van verkoop en gebruikshistorie te vragen, terwijl een laag aantal eigenaren nog geen bewijs is van zorgvuldig onderhoud.

De praktische geschiktheid van deze Renault Captur hangt samen met de geregistreerde techniek: 66 kW (90 pk), 1.259 kg rijklaar, 1.200 kg geremd trekgewicht. Leg deze gegevens naast het beoogde gebruik. Massa en aandrijving beïnvloeden vaste lasten en verbruik, vermogen en transmissie bepalen mede het rijgedrag, en trekgewicht is alleen relevant wanneer typeplaat, kogeldruk en rijbewijs bij de combinatie passen. Controleer bovendien of de feitelijke uitvoering en aanwezige opties overeenkomen met de advertentie; uitvoeringendata kan indicatief zijn.

Bekijk marktwaarde Bekijk kosten Ga naar de bezichtigingschecklist

Basisgegevens

Merk en modelRenault Captur
Bouwjaar2018
BrandstofBenzine
CarrosserieHatchback
KleurBLAUW
Massa rijklaar1.259 kg
Advertentie
Advertentie

Maandlasten en onderhoudsreserve ?

Totale maandlast € 446 15.000 km/jaar
Onderhoudsreserve € 110 p/m € 990 - € 1.780 per jaar
Hoe is de totale maandlast berekend?
Wegenbelasting€ 62 p/m
Brandstof€ 199 p/m
Onderhoudsreserve€ 110 p/m
Verzekering€ 60 - € 95 p/m
APK-restduur is ruim

Som van de getoonde maandelijkse kostenposten bij 15.000 km per jaar. De onderhoudsreserve is statistisch en heeft profiel Normaal met betrouwbaarheid laag (52%). Afschrijving en financiering zijn niet inbegrepen.

Wat is deze auto ongeveer waard?

Dagwaarde en foto ophalen...

📊 Vraagprijzen van vergelijkbare auto's

Betrouwbaarheid: laden...
Marktgegevens ophalen en analyseren...
Marktdata ophalen en analyseren...
Advertentie

🔍 Belangrijkste signalen (11)

Diefstalstatus
Geen diefstalsignaal
OK Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data.
WAM-verzekering
Ja
OK Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar.
Tellerstand
Geen oordeel
! De RDW-tellerstand is beoordeeld als Geen oordeel.
Actie: Vergelijk kilometerstand, onderhoudshistorie en facturen.
Importstatus
Importsignaal
! De RDW-datums wijzen op een importsignaal.
Actie: Vraag buitenlandse historie en importdocumenten op.
Exportstatus
Geen exportindicator
OK Er is geen exportindicator zichtbaar.
Tenaamstellen
Mogelijk
OK Volgens RDW kan dit voertuig worden tenaamgesteld.
Terugroepactie
Geen open recall
OK Er is geen openstaande terugroepactie zichtbaar.
Taxi-indicator
Niet zichtbaar
OK Er is geen taxi-indicator zichtbaar.
WOK / wacht op keuren
Niet zichtbaar
OK Er is geen actieve RDW-status "wacht op keuren" zichtbaar.
APK
Geldig t/m 30-06-2027
OK De APK is geldig tot 30-06-2027.
APK-gebreken
0 gebreken in historie
OK Er zijn geen geregistreerde APK-gebreken gevonden.

🛠️ APK en keuringshistorie

Keuringen 0
Met gebreken 0
Slagingspercentage 100%
Trend Stabiel

APK-patroon: geen geregistreerde gebreken in de geraadpleegde keuringshistorie.

KeuringshistorieGeen gegevens bekend bij RDW
Advertentie

Aankooptips & Model-specifieke Aandachtspunten

Bekende modelaandachtspunten voor dit type

ℹ️

Controleer acculadsensor en startmeldingen

Bij Captur I kan een defecte acculadsensor een alarmerende melding en niet-starten veroorzaken.

Proefrit check: Start koud en warm, controleer meldingen zoals start-/motorschade-waarschuwingen en vraag naar vervanging van de sensor.
⚠️

Controleer 1.2 TCe op olieverbruik en EDC-gedrag

Bij vroege Captur TCe/EDC-combinaties zijn oliegebruik en automaatgedrag belangrijke aandachtspunten.

Proefrit check: Vraag naar olieverbruik, motorupdates en test de EDC in filetempo, optrekken, terugschakelen en achteruit rijden.

Algemene aankoopadviezen voor dit voertuig

  • Vraag of APK-rapporten en onderhoudshistorie aanwezig zijn.
  • Controleer tijdens de proefrit remmen, verlichting en wielgeluiden.
  • Vergelijk de vraagprijs met vergelijkbare advertenties en onderhoudsstaat.
  • Controleer actuele status altijd opnieuw via RDW voor aankoop of overschrijving.

Identificatie en technische specificaties

Overzicht
Controleer welke specificaties, technische gegevens en uitrusting van dit voertuig matchen met de informatie van de verkoper.

Identificatie en technische specificaties

Fabrikant / Merk RENAULT
Model CAPTUR
Carrosserietype Hatchback
Modeljaar / Bouwjaar 2018
Brandstoftype Benzine
CO2-uitstoot 114 g/km
Vermogen 66 kW (90 pk)
Cilinderinhoud 898 cc
Aantal cilinders 3
Aantal deuren 4
Kleur BLAUW
Catalogusprijs € 21.455
Zitplaatsen 5
Massa rijklaar 1.259 kg
Versnellingsbak M
Type aandrijving -
Plaatsing van het stuur -
Chassisnummer locatie -
Trekgewicht geremd 1.200 kg

Aanvullende technische gegevens

Topsnelheid171 km/u
Geluid rijdend-
Geluid stationair80 dB @ 3750 rpm
Euro norm715/2007*2017/1347ZD
Fijnstof (PM)-
Emissiecode6
Milieuzone toegang-
Energielabel-
Leeggewicht1.159 kg
Laadvermogen523 kg
Toegestane massa1.682 kg
Technische max. massa1.682 kg
Max. massa samenstelling2.582 kg
Trekgewicht ongeremd625 kg
Afmetingen L/B/H412 cm / 178 cm / 157 cm
Wielbasis261 cm
Aantal assen2
Spoorbreedte1530 mm, 1520 mm
Bruto BPM€ 4.297
Typegoedkeuringe2*2001/116*0327*85
Type / variant / uitvoeringR / 2RA5 / 2RA515
Topsnelheid171 km/u
Geluid stationair80 dB @ 3750 rpm
Euro norm715/2007*2017/1347ZD
Fijnstof (PM)-
Emissiecode6
Milieuzone toegang-
Energielabel-
Massa rijklaar1.259 kg

Fabrieks-uitvoering & opties

De specifieke uitvoeringendata wordt momenteel geladen.

Registratie en status

Eerste toelating 26-06-2018
Eerste tenaamstelling NL 01-11-2026
Laatste tenaamstelling 01-11-2026
Aantal eigenaren privé / zakelijk Nog niet bekend
Importcontrole? Ja, vermoed import
Tellerstandoordeel? Geen oordeel
Tellerstandjaar 2026
Gestolenstatus Nee
WOK / wacht op keuren Geen verstrekking in open data
Exportindicator Nee
WAM verzekerd Ja
Tenaamstellen mogelijk Ja
Terugroepacties? 0 openstaand, 0 herstel gemeld, 0 gesloten/hersteld

Registratiecontrole voor NFF-79-G: let vooral op APK, tellerstandoordeel, importsignaal, WAM-status en eventuele terugroepactie.

TGK/typegoedkeuring

TGK Basis categorieM1
TGK Basis wielen4
TGK EnergiebronB
TGK netto vermogen66.00 kW
TGK CO2 WLTP-
TGK geluid rijdend72.00 dB
TGK versnellingM
TGK aantal versnellingen5
TGK koppeling geremd-
TGK carrosserieAB

Deze typegoedkeuringsregels vullen de kentekendata aan met grenzen voor afmetingen, massa, aandrijving, versnelling, koppeling en carrosserie.

Marktdata en waarde

MarktvergelijkingNog geen stabiele marktvergelijking gevonden

Bron: vergelijkbare advertenties. Vraagprijzen, geen gerealiseerde transacties.

Wegenbelasting ?

Indicatie per maand € 62
Indicatie per kwartaal € 185
Indicatie per jaar € 740
Type tariefpersonenauto
AandrijvingBenzine
Grondslag1259 kg (massa rijklaar)
ProvincieGelderland
Rijksdeel € 93
Provinciale opcenten € 92
Wettelijke grondslagWet op de motorrijtuigenbelasting 1994; tariefjaar 2026; provinciale opcenten indicatief; WielWeet MRB-module 2026.1.

CO2-uitstoot ?

  1. 114 g/km Klasse: A
0 g/km225 g/km ≤
Benzine auto 196 g/km
Diesel auto 224 g/km
Elektrische auto 56 g/km
CO2-uitstoot114 g/km
CO2-bronRDW geregistreerde CO2-uitstoot
CO2 per 100 km11,4 kg
T.o.v. gemiddelde auto76 g/km lager dan gemiddelde auto (-40%)
Verbruik6,5 l/100 km (Gemiddelde fallback)
BrandstofprijsEUR 2,448 per liter
BrandstofkostenEUR 15,91 per 100 km
Vergelijk met openbaar vervoer
Bus 104 g/km
Bus is 10 g/km zuiniger.
Tram 38 g/km
Tram is 76 g/km zuiniger.
Trein 30 g/km
Trein is 84 g/km zuiniger.
Toon alle benchmarks
Lopen0 g/km
Fiets0 g/km
Elektrische fiets2 g/km
Scooter/bromfiets benzine73 g/km
Scooter/bromfiets elektrisch11 g/km
Motorfiets benzine147 g/km
Trein gemiddeld30 g/km
Bus gemiddeld104 g/km
Tram38 g/km
Metro51 g/km
Bus/tram/metro gemiddeld57 g/km
OV gemiddeld36 g/km
Auto gemiddeld190 g/km
Auto benzine gemiddeld196 g/km
Auto diesel gemiddeld224 g/km
Auto elektrisch gemiddeld56 g/km
Plug-in hybride benzine gemiddeld180 g/km

Benchmark op basis van Nederlandse WTW CO2-equivalenten voor reizen. Brandstof- en stroomketen zijn meegenomen; productie van voertuig en infrastructuur niet.

💼 Bijtelling Calculator (Zakelijk)

Netto bijtelling per maand
€ 145
Uitgaande van belastingschijf 1 (36,97% - modaal salaris)
Grondslag voor bijtelling € 21.455 (cataloguswaarde)
Bijtellingspercentage 22%
Bruto bijtelling per jaar € 4.720
Bruto bijtelling per maand € 393
Netto bijtelling per jaar € 1.745

* Indicatieve bijtelling op basis van belastingregels 2026. Indien de auto ouder is dan 15 jaar geldt de Youngtimerregeling (35% van de dagwaarde). Een elektrische auto behoudt zijn verlaagde bijtelling gedurende 60 maanden na registratie.

Checklist bij bezichtiging

  • Vraag het RDW-voertuigrapport op: Laat de verkoper het officiele RDW-rapport downloaden om kilometerstanden en eigenarenhistorie te verifieren.
  • Check onderhoudshistorie: Controleer de boekjes en facturen. Let specifiek op de distributieketting/-riem en de laatste grote beurt.
  • Inspecteer carrosserie en lakwerk: Controleer carrosserienaden op symmetrie en lakwerk op kleurverschillen in direct daglicht.
  • Maak een proefrit: Rij minstens 30 minuten over verschillende wegdekken. Test de koppeling, versnellingsbak en alle elektrische opties.
  • Onafhankelijke keuring: Overweeg een ANWB of DEKRA aankoopkeuring bij twijfel of een kostbare aankoop.

FAQ: signalen en antwoorden over deze auto

Wat betekent tellerstand logisch?

Als de kilometerstanden logisch oplopen, is dat een positief signaal. Het blijft wel een indicatie, geen garantie of onderhoudshistorie.

Wat betekent het importsignaal?

De RDW-datums wijzen op een importsignaal. Controleer buitenlandse historie, facturen en documentatie extra.

Wat betekent WAM verzekerd?

Volgens RDW staat het voertuig als verzekerd geregistreerd. Controleer dit opnieuw bij aankoop of overschrijving.

Achtergrond en FAQ bij deze Renault Captur

Deze kentekencheck gaat over de Renault Captur met kenteken NFF-79-G: een benzineauto uit 2018 met geldige APK tot 30-06-2027.

De tellerstand is Geen oordeel en er is een importsignaal zichtbaar. Controleer onderhoud, proefrit, banden, remmen en eerdere APK-punten voordat je koopt.

Achtergrond en veelgestelde vragen

Renault Captur kentekencheck

Deze Renault Captur uit 2018 combineert brandstof, gewicht en tellerstandoordeel met de openbare RDW-data. Dat geeft een snelle eerste indruk, geen volledige aankoopkeuring.

Renault Captur wegenbelasting

Voor deze Renault Captur geeft WielWeet een indicatieve wegenbelasting van ongeveer € 62 per maand. De werkelijke motorrijtuigenbelasting kan per situatie afwijken.

Renault Captur kopen?

Controleer bij aankoop altijd APK-historie, tellerstand, onderhoudsboekjes, banden, remmen en eventuele APK-aandachtspunten.

Veelgestelde vragen over deze auto

Is deze auto geïmporteerd?

Ja, de registratiedatums tonen een importsignaal. Controleer buitenlandse onderhouds- en kilometerhistorie van vóór de Nederlandse registratie.

Is de kilometerstand logisch?

Niet vast te stellen: het tellerstandoordeel is Geen oordeel. Behandel dit niet als een positief oordeel.

Wat zegt de APK-historie?

Geldige APK tot 30-06-2027 (30-06-2027). Er zijn in dit overzicht geen getelde historische gebreken beschikbaar. Een APK vervangt geen aankoopkeuring.

Wat kost deze auto ongeveer per maand?

De berekende totale maandlast is ongeveer € 446 bij het gehanteerde jaarkilometrage, exclusief financiering en afschrijving. Open de kostenverantwoording voor de afzonderlijke posten.

Hoe verhoudt de waarde zich tot de markt?

Niet volledig vast te stellen: er is onvoldoende vergelijkbare marktdata voor een betrouwbare prijsmediaan.

Welke punten moet ik bij bezichtiging controleren?

Controleer onderhoudsfacturen, kilometerhistorie, koude start, banden, remmen, transmissie, elektrische functies, schadeherstel en eventuele recalls. Laat belangrijke onzekerheden vóór betaling onafhankelijk beoordelen.
Advertentie
NFF-79-G
Renault Captur Score: 7,2/10