Kenteken check

WielWeet Logo WielWeet kenteken rapport
JLJ-64-B
Renault Captur (e-tech Hybrid)
05-11-2026
Advertentie

Kentekencheck JLJ-64-B

Renault Captur (e-tech Hybrid) uit 2025, gecontroleerd op APK, tellerstand, import, kosten en marktwaarde.

In het kort

  • APK APK geldig tot 17-04-2029
  • Tellerstand Geen oordeel
  • Import Er is een importsignaal zichtbaar
  • Waarde Nog onvoldoende marktdata
  • Kosten Maandlast indicatief € 463 p/m

Zet APK in agenda

Koopscore 7,2/10 Voldoende
Voldoende
!1 aandachtspunt, controleer details

Aankoopadvies voor deze Renault Captur (e-tech Hybrid)

Met aandachtspunten: controleer onderhoud en proefrit

Kenteken JLJ-64-B hoort bij de Renault Captur (e-tech Hybrid), uit 2025, met carrosserievorm hatchback, in de geregistreerde kleur grijs, op hybride (benzine). Als occasion komt deze auto op basis van de nu beschikbare gegevens met aandachtspunten naar voren. positieve registratiesignalen geven richting, terwijl ontbrekende historie en fysieke slijtage altijd ter plaatse gecontroleerd moeten worden.

Controleer daarna onderhoudshistorie, proefrit, banden, remmen en vraagprijs. De score is een indicatie, geen vervanging voor inspectie.

Score per categorie

Positieve signalen: Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data., Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar., Er is geen exportindicator zichtbaar.. Aandachtspunten: De RDW-datums wijzen op een importsignaal..

Onderhoud10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Veiligheid10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Prestaties10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Betrouwbaarheid7/10

Basis 10. -3: Voertuig is geïmporteerd.

Milieu & Verbruik10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Waardebehoud8,5/10

Basis 10. -1,5: Importverleden.

Voordelen

Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data. (Veiligheid)

Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar. (Veiligheid)

Er is geen exportindicator zichtbaar. (Betrouwbaarheid)

Volgens RDW kan dit voertuig worden tenaamgesteld. (Betrouwbaarheid)

Aandachtspunten

De RDW-datums wijzen op een importsignaal. (Betrouwbaarheid)

Voertuigspecifieke koopcontext

Het complete aankoopverhaal van deze auto

Belangrijkste conclusie: Voor JLJ-64-B is de kern: met aandachtspunten. Controleer vooral documentatie, fysieke staat en de punten die in dit dossier als onzeker of afwijkend zijn benoemd.

Kenteken JLJ-64-B hoort bij de Renault Captur (e-tech Hybrid), uit 2025, met carrosserievorm hatchback, in de geregistreerde kleur grijs, op hybride (benzine). Als occasion komt deze auto op basis van de nu beschikbare gegevens met aandachtspunten naar voren. positieve registratiesignalen geven richting, terwijl ontbrekende historie en fysieke slijtage altijd ter plaatse gecontroleerd moeten worden.

Met een leeftijd van ongeveer 1 jaar zit deze auto in een levensfase waarin onderhoudshistorie en eerder gebruik zwaarder wegen dan alleen de kilometerstand of de glans van de advertentie. De datum van eerste toelating wijkt af van de eerste registratie in Nederland; dat is een concreet importsignaal. Vraag daarom naar buitenlandse onderhoudsfacturen, eerdere registratiedocumenten en een controleerbare kilometerhistorie van vóór de Nederlandse inschrijving.

Het geregistreerde tellerstandoordeel luidt “Geen oordeel”. “Geen oordeel” mag niet als logisch worden gelezen: de bron geeft onvoldoende basis voor een positief of negatief oordeel. Controleer daarom facturen, onderhoudsboekjes en tellerregistraties extra zorgvuldig.

Voor de technische momentopname geldt dat geldige APK tot 17-04-2029, met als geregistreerde datum 17-04-2029. Er is geen volledige keuringsreeks beschikbaar om een langlopend onderhoudspatroon uit af te leiden. Een geldige APK betekent uitsluitend dat de auto op het keuringsmoment aan de wettelijke minimumeisen voldeed; banden, remmen, lekkages, koude start, koppeling of automaat en elektrische functies verdienen bij aankoop nog steeds een fysieke controle.

De beschikbare verrijking noemt 0 privé-eigenaar/eigenaren en 0 zakelijke eigenaar/eigenaren. Deze aantallen mogen niet worden gelijkgesteld aan tenaamstellingen of registratiewisselingen: dat zijn andere definities. Veel wisselingen kunnen aanleiding zijn om naar de reden van verkoop en gebruikshistorie te vragen, terwijl een laag aantal eigenaren nog geen bewijs is van zorgvuldig onderhoud.

De praktische geschiktheid van deze Renault Captur (e-tech Hybrid) hangt samen met de geregistreerde techniek: 69 kW (94 pk), 1.445 kg rijklaar, 750 kg geremd trekgewicht. Leg deze gegevens naast het beoogde gebruik. Massa en aandrijving beïnvloeden vaste lasten en verbruik, vermogen en transmissie bepalen mede het rijgedrag, en trekgewicht is alleen relevant wanneer typeplaat, kogeldruk en rijbewijs bij de combinatie passen. Controleer bovendien of de feitelijke uitvoering en aanwezige opties overeenkomen met de advertentie; uitvoeringendata kan indicatief zijn.

Bekijk marktwaarde Bekijk kosten Ga naar de bezichtigingschecklist

Basisgegevens

Merk en modelRenault Captur (e-tech Hybrid)
Bouwjaar2025
BrandstofHybride (benzine)
CarrosserieHatchback
KleurGRIJS
Massa rijklaar1.445 kg
Advertentie
Advertentie

Maandlasten en onderhoudsreserve ?

Totale maandlast € 463 15.000 km/jaar
Onderhoudsreserve € 95 p/m € 860 - € 1.550 per jaar
Hoe is de totale maandlast berekend?
Wegenbelasting€ 70 p/m
Brandstof€ 178 p/m
Onderhoudsreserve€ 95 p/m
Verzekering€ 95 - € 150 p/m
APK-restduur is ruim

Som van de getoonde maandelijkse kostenposten bij 15.000 km per jaar. De onderhoudsreserve is statistisch en heeft profiel Normaal met betrouwbaarheid laag (52%). Afschrijving en financiering zijn niet inbegrepen.

Wat is deze auto ongeveer waard?

Dagwaarde en foto ophalen...

📊 Vraagprijzen van vergelijkbare auto's

Betrouwbaarheid: laden...
Marktgegevens ophalen en analyseren...
Marktdata ophalen en analyseren...
Advertentie

🔍 Belangrijkste signalen (11)

Diefstalstatus
Geen diefstalsignaal
OK Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data.
WAM-verzekering
Ja
OK Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar.
Tellerstand
Geen oordeel
! De RDW-tellerstand is beoordeeld als Geen oordeel.
Actie: Vergelijk kilometerstand, onderhoudshistorie en facturen.
Importstatus
Importsignaal
! De RDW-datums wijzen op een importsignaal.
Actie: Vraag buitenlandse historie en importdocumenten op.
Exportstatus
Geen exportindicator
OK Er is geen exportindicator zichtbaar.
Tenaamstellen
Mogelijk
OK Volgens RDW kan dit voertuig worden tenaamgesteld.
Terugroepactie
Geen open recall
OK Er is geen openstaande terugroepactie zichtbaar.
Taxi-indicator
Niet zichtbaar
OK Er is geen taxi-indicator zichtbaar.
WOK / wacht op keuren
Niet zichtbaar
OK Er is geen actieve RDW-status "wacht op keuren" zichtbaar.
APK
Geldig t/m 17-04-2029
OK De APK is geldig tot 17-04-2029.
APK-gebreken
0 gebreken in historie
OK Er zijn geen geregistreerde APK-gebreken gevonden.

🛠️ APK en keuringshistorie

Keuringen 0
Met gebreken 0
Slagingspercentage 100%
Trend Stabiel

APK-patroon: geen geregistreerde gebreken in de geraadpleegde keuringshistorie.

KeuringshistorieGeen gegevens bekend bij RDW
Advertentie

Aankooptips & Model-specifieke Aandachtspunten

Bekende modelaandachtspunten voor dit type

⚠️

Controleer koppeling en versnellingsbak

Slijtage aan de koppeling en het druklager komt geregeld voor bij handgeschakelde uitvoeringen van dit type.

Proefrit check: Let op slippende koppeling of bijgeluiden bij het intrappen van het pedaal.
ℹ️

Inspectie van het onderstel en ophanging

Kraakgeluiden bij drempels duiden vaak op versleten rubbers of stabilisatorstangen.

Proefrit check: Maak een proefrit over drempels en luister kritisch naar eventuele bijgeluiden.
ℹ️

Onderhoudshistorie en vloeistoffen

Regelmatig onderhoud is kritisch voor de levensduur van de motor. Controleer of de intervallen zijn nageleefd.

Proefrit check: Controleer het onderhoudsboekje en verifieer het oliepeil onder de motorkap.

Algemene aankoopadviezen voor dit voertuig

  • Vraag of APK-rapporten en onderhoudshistorie aanwezig zijn.
  • Controleer tijdens de proefrit remmen, verlichting en wielgeluiden.
  • Vergelijk de vraagprijs met vergelijkbare advertenties en onderhoudsstaat.
  • Controleer actuele status altijd opnieuw via RDW voor aankoop of overschrijving.

Identificatie en technische specificaties

Overzicht
Controleer welke specificaties, technische gegevens en uitrusting van dit voertuig matchen met de informatie van de verkoper.

Identificatie en technische specificaties

Fabrikant / Merk RENAULT
Model CAPTUR (E-TECH HYBRID)
Carrosserietype Hatchback
Modeljaar / Bouwjaar 2025
Brandstoftype Hybride (benzine)
CO2-uitstoot 103 g/km
Vermogen 69 kW (94 pk)
Cilinderinhoud 1.598 cc
Aantal cilinders 4
Aantal deuren 5
Kleur GRIJS
Catalogusprijs € 34.321
Zitplaatsen 5
Massa rijklaar 1.445 kg
Versnellingsbak A
Type aandrijving -
Plaatsing van het stuur -
Chassisnummer locatie -
Trekgewicht geremd 750 kg

Aanvullende technische gegevens

Topsnelheid170 km/u
Geluid rijdend-
Geluid stationair62 dB @ 1300 rpm
Euro norm715/2007*2023/443EA
Fijnstof (PM)-
Emissiecode6
Milieuzone toegang-
Energielabel-
Leeggewicht1.345 kg
Laadvermogen555 kg
Toegestane massa1.900 kg
Technische max. massa1.900 kg
Max. massa samenstelling2.650 kg
Trekgewicht ongeremd720 kg
Afmetingen L/B/H423 cm / 180 cm
Wielbasis264 cm
Aantal assen2
Spoorbreedte1550 mm, 1540 mm
Bruto BPM€ 2.425
Typegoedkeuringe2*2007/46*0684*29
Type / variant / uitvoeringRJB / HH2 / N44WB22A500B
Topsnelheid170 km/u
Geluid stationair62 dB @ 1300 rpm
Euro norm715/2007*2023/443EA
Fijnstof (PM)-
Emissiecode6
Milieuzone toegang-
Energielabel-
Massa rijklaar1.445 kg

Fabrieks-uitvoering & opties

Fabrieksgegevens

Veiligheidstesten

Euro
NCAP
Testperiode Log in
Volwassenen Log in
Kind Log in
Voetganger Niet beschikbaar
Safety Assist Niet beschikbaar
Motor & prestaties 6 regels Toon details

Remmen

Parkeerrem Log in
Handmatig Log in
Remmen voor Log in

Wielophanging

Veer voor Log in
Ophanging voor Log in
Independent Log in
Afmetingen & gewicht 9 regels Toon details

Exterieur

Lengte Log in
Breedte Log in
Breedte, with Mirrors Log in

Interieur

Hoofdruimte voor Log in
Hoofdruimte achter Log in
Hip Room, Voor Log in

Gewicht

Leeggewicht Log in
Maximaal toegestaan gewicht Log in
Max Trailer Load, braked 12% Log in
Exterieur 29 regels Toon details

Carrosserie & opbouw

Carrosserie
Carrosserie Log in
Stijlen Log in
Carrosserieconstructie Log in
Deuren
Aantal deuren Log in
Voordeuren Log in
Achterdeuren Log in
Platform
Renault-Nissan Platforms Log in

Uitrusting

Buitenspiegels
Spiegeltype Log in
Verstellingen Log in
Verwarmd Log in
Ruitenwissers
Achterruitenwisser Log in
Achterruitensproeier Log in
Number of Windscreen Wipers, Voor Log in
Ruiten
Overige uitrusting
Normaal dak Log in
Roof Railing Log in
Antenne Log in

Verlichting

Achterlichten Log in
Daytime Running Light Log in
Mistlampen Log in

Velgen & banden

Bandenspanningscontrolesysteem (TPMS) Log in
Aantal wielbouten Log in
Steekmaat Log in
Interieur 40 regels Toon details

Uitrusting

Instrumentenpaneel
Boordcomputer Log in
Display Log in
Type Log in
Klimaatregeling
Connectiviteit
Radio Log in
AM Log in
FM Log in
Displays
Luidsprekers
Achteruitkijkspiegel
Rear-view Mirror: Mirror Type Log in
Opbergruimte interieur
Opbergvakken Log in
Dashboardkastje Log in
Verlichting
Overige uitrusting

Stuurwiel

Multifunctioneel stuurwiel Log in
Cruise Control Log in
Media Log in

Kofferbak

Kofferbak achter Log in
Volume Log in
Volume met achterbank neergeklapt Log in

Design

Transmission Knob Material Log in
Leather Log in
Kleur Log in

Stoelen

Algemeen
Aantal zitplaatsen Log in
Kleur & materiaal
Stikkleur Log in
Voorstoelen
Verstellingen bestuurder Log in
Zitdiepte Log in
Stoelhoogte Log in
Achterbank
Tweede zitrij
Neerklapbaar Log in
Neerklapverhouding Log in
Aantal zitplaatsen Log in
Functies 9 regels Toon details

Comfortfuncties

Keyless entry Log in
Keyless start Log in
Cruise Control Log in

Overige functies

GPS Log in
Start-stopsysteem Log in
Horn Log in

Accessories

Tool Kit and Jack Log in
Tire Repair Kit Log in
Compressor Log in
Veiligheid & beveiliging 37 regels Toon details

Gordel

In hoogte verstelbare oprolautomaat Log in
Handmatig Log in
Gordeltype Log in

Assistentiesystemen

Elektronische stabiliteitscontrole (ESC) Log in
Rear Cross-Traffic Alert (RCTA) Log in
Safe Exit Warning (SEW) Log in

Remsystemen

Automatische noodremassistent (AEB) Log in
Auto-tot-auto Log in
Reverse Log in

Sensoren

Parkeersensoren Log in
Voor Log in
Achter Log in

Kinderbescherming

i-Size Log in
Passagier Log in
Achter Log in

Overige functies

Startonderbreker Log in
Electronic Log in
Alarmsysteem Log in

Veiligheidstesten

Euro NCAP
Algemeen
Testjaar Log in
Volwassenen Log in
Kind Log in
Volwassenen
Kind
Voetganger
Safety Assist
ANCAP
Algemeen
Testjaar Log in
ANCAP Safety Rating Log in
Volwassenen
Protection Log in
Kind
Voetganger
Safety Assist
Teknikens Världs Moose Test
Overig 20 regels Toon details

Garantie

Fabrieksgarantie Log in
Carrosseriebescherming Log in
EV Battery Log in

Identificatie

VIN-locatie Log in
Engine Compartment, Inner Wing Log in
Left Side Casing of Window Log in

Voertuigclassificatie

Amerikaanse classificatie Log in
Britse classificatie Log in
Australische classificatie Log in

Onderdelen beta

Lamptypes
Dimlicht Log in
Grootlicht Log in
Mistlamp voor Log in

ACRISS

Category Log in
Type Log in

Tests

ADAC
Autotest
Body/Trunk Log in
Interieur Log in
Comfort Log in
Prices 3 regels Toon details

MSRP

MSRP Gross, Sweden Log in
MSRP Gross, Norway Log in
MSRP Gross, Denmark Log in

Registratie en status

Eerste toelating 17-04-2025
Eerste tenaamstelling NL 27-10-2026
Laatste tenaamstelling 27-10-2026
Aantal eigenaren privé / zakelijk 0 / 0
Importcontrole? Ja, vermoed import
Tellerstandoordeel? Geen oordeel
Tellerstandjaar 2026
Gestolenstatus Nee
WOK / wacht op keuren Geen verstrekking in open data
Exportindicator Nee
WAM verzekerd Ja
Tenaamstellen mogelijk Ja
Terugroepacties? 0 openstaand, 0 herstel gemeld, 0 gesloten/hersteld

Registratiecontrole voor JLJ-64-B: let vooral op APK, tellerstandoordeel, importsignaal, WAM-status en eventuele terugroepactie.

TGK/typegoedkeuring

TGK Basis categorieM1
TGK Basis wielen4
TGK EnergiebronB
TGK netto vermogen69.00 kW
TGK CO2 WLTP102 - 113 g/km
TGK geluid rijdend67.00 dB
TGK versnellingA
TGK aantal versnellingen6
TGK koppeling geremd-
TGK carrosserieAB

Deze typegoedkeuringsregels vullen de kentekendata aan met grenzen voor afmetingen, massa, aandrijving, versnelling, koppeling en carrosserie.

Marktdata en waarde

MarktvergelijkingNog geen stabiele marktvergelijking gevonden

Bron: vergelijkbare advertenties. Vraagprijzen, geen gerealiseerde transacties.

Wegenbelasting ?

Indicatie per maand € 70
Indicatie per kwartaal € 209
Indicatie per jaar € 836
Type tariefpersonenauto
AandrijvingPlug-in/hybride benzine
Grondslag1445 kg (massa rijklaar)
ProvincieGelderland
Rijksdeel € 105
Provinciale opcenten € 104
Wettelijke grondslagWet op de motorrijtuigenbelasting 1994; tariefjaar 2026; provinciale opcenten indicatief; WielWeet MRB-module 2026.1.

CO2-uitstoot ?

  1. 103 g/km Klasse: A
0 g/km225 g/km ≤
Benzine auto 196 g/km
Diesel auto 224 g/km
Elektrische auto 56 g/km
CO2-uitstoot103 g/km
CO2-bronRDW geregistreerde CO2-uitstoot
CO2 per 100 km10,3 kg
T.o.v. gemiddelde auto87 g/km lager dan gemiddelde auto (-46%)
Verbruik5,8 l/100 km (Gemiddelde fallback)
BrandstofprijsEUR 2,448 per liter
BrandstofkostenEUR 14,20 per 100 km
Vergelijk met openbaar vervoer
Bus 104 g/km
Bus is 1 g/km onzuiniger.
Tram 38 g/km
Tram is 65 g/km zuiniger.
Trein 30 g/km
Trein is 73 g/km zuiniger.
Toon alle benchmarks
Lopen0 g/km
Fiets0 g/km
Elektrische fiets2 g/km
Scooter/bromfiets benzine73 g/km
Scooter/bromfiets elektrisch11 g/km
Motorfiets benzine147 g/km
Trein gemiddeld30 g/km
Bus gemiddeld104 g/km
Tram38 g/km
Metro51 g/km
Bus/tram/metro gemiddeld57 g/km
OV gemiddeld36 g/km
Auto gemiddeld190 g/km
Auto benzine gemiddeld196 g/km
Auto diesel gemiddeld224 g/km
Auto elektrisch gemiddeld56 g/km
Plug-in hybride benzine gemiddeld180 g/km

Benchmark op basis van Nederlandse WTW CO2-equivalenten voor reizen. Brandstof- en stroomketen zijn meegenomen; productie van voertuig en infrastructuur niet.

💼 Bijtelling Calculator (Zakelijk)

Netto bijtelling per maand
€ 186
Uitgaande van belastingschijf 1 (36,97% - modaal salaris)
Grondslag voor bijtelling € 34.321 (cataloguswaarde)
Bijtellingspercentage 17% tot €30.000 (daarna 22%, effectief 17.6%)
Bruto bijtelling per jaar € 6.050
Bruto bijtelling per maand € 504
Netto bijtelling per jaar € 2.236

* Indicatieve bijtelling op basis van belastingregels 2026. Indien de auto ouder is dan 15 jaar geldt de Youngtimerregeling (35% van de dagwaarde). Een elektrische auto behoudt zijn verlaagde bijtelling gedurende 60 maanden na registratie.

Checklist bij bezichtiging

  • Vraag het RDW-voertuigrapport op: Laat de verkoper het officiele RDW-rapport downloaden om kilometerstanden en eigenarenhistorie te verifieren.
  • Check onderhoudshistorie: Controleer de boekjes en facturen. Let specifiek op de distributieketting/-riem en de laatste grote beurt.
  • Inspecteer carrosserie en lakwerk: Controleer carrosserienaden op symmetrie en lakwerk op kleurverschillen in direct daglicht.
  • Maak een proefrit: Rij minstens 30 minuten over verschillende wegdekken. Test de koppeling, versnellingsbak en alle elektrische opties.
  • Onafhankelijke keuring: Overweeg een ANWB of DEKRA aankoopkeuring bij twijfel of een kostbare aankoop.

FAQ: signalen en antwoorden over deze auto

Wat betekent tellerstand logisch?

Als de kilometerstanden logisch oplopen, is dat een positief signaal. Het blijft wel een indicatie, geen garantie of onderhoudshistorie.

Wat betekent het importsignaal?

De RDW-datums wijzen op een importsignaal. Controleer buitenlandse historie, facturen en documentatie extra.

Wat betekent WAM verzekerd?

Volgens RDW staat het voertuig als verzekerd geregistreerd. Controleer dit opnieuw bij aankoop of overschrijving.

Achtergrond en FAQ bij deze Renault Captur (e-tech Hybrid)

Deze kentekencheck gaat over de Renault Captur (e-tech Hybrid) met kenteken JLJ-64-B: een hybride (benzine)auto uit 2025 met geldige APK tot 17-04-2029.

De tellerstand is Geen oordeel en er is een importsignaal zichtbaar. Controleer onderhoud, proefrit, banden, remmen en eerdere APK-punten voordat je koopt.

Achtergrond en veelgestelde vragen

Renault Captur (e-tech Hybrid) kentekencheck

Deze Renault Captur (e-tech Hybrid) uit 2025 combineert brandstof, gewicht en tellerstandoordeel met de openbare RDW-data. Dat geeft een snelle eerste indruk, geen volledige aankoopkeuring.

Renault Captur (e-tech Hybrid) wegenbelasting

Voor deze Renault Captur (e-tech Hybrid) geeft WielWeet een indicatieve wegenbelasting van ongeveer € 70 per maand. De werkelijke motorrijtuigenbelasting kan per situatie afwijken.

Renault Captur (e-tech Hybrid) kopen?

Controleer bij aankoop altijd APK-historie, tellerstand, onderhoudsboekjes, banden, remmen en eventuele APK-aandachtspunten.

Veelgestelde vragen over deze auto

Is deze auto geïmporteerd?

Ja, de registratiedatums tonen een importsignaal. Controleer buitenlandse onderhouds- en kilometerhistorie van vóór de Nederlandse registratie.

Is de kilometerstand logisch?

Niet vast te stellen: het tellerstandoordeel is Geen oordeel. Behandel dit niet als een positief oordeel.

Wat zegt de APK-historie?

Geldige APK tot 17-04-2029 (17-04-2029). Er zijn in dit overzicht geen getelde historische gebreken beschikbaar. Een APK vervangt geen aankoopkeuring.

Wat kost deze auto ongeveer per maand?

De berekende totale maandlast is ongeveer € 463 bij het gehanteerde jaarkilometrage, exclusief financiering en afschrijving. Open de kostenverantwoording voor de afzonderlijke posten.

Hoe verhoudt de waarde zich tot de markt?

Niet volledig vast te stellen: er is onvoldoende vergelijkbare marktdata voor een betrouwbare prijsmediaan.

Welke punten moet ik bij bezichtiging controleren?

Controleer onderhoudsfacturen, kilometerhistorie, koude start, banden, remmen, transmissie, elektrische functies, schadeherstel en eventuele recalls. Laat belangrijke onzekerheden vóór betaling onafhankelijk beoordelen.
Advertentie
JLJ-64-B
Renault Captur (e-tech Hybrid) Score: 7,2/10