Kenteken check

WielWeet Logo WielWeet kenteken rapport
4-SKB-55
Renault Captur
06-11-2026
Advertentie

Kentekencheck 4-SKB-55

Renault Captur uit 2013, gecontroleerd op APK, tellerstand, import, kosten en marktwaarde.

In het kort

  • APK APK geldig tot 12-08-2027
  • Tellerstand Logisch
  • Import Er is geen duidelijk importsignaal zichtbaar
  • Waarde Nog onvoldoende marktdata
  • Kosten Maandlast indicatief € 407 p/m

Zet APK in agenda

Koopscore 8,9/10 Goed
Goed

Aankoopadvies voor deze Renault Captur

Positief beeld: op basis van openbare data weinig zorgen

Kenteken 4-SKB-55 hoort bij de Renault Captur, uit 2013, met carrosserievorm hatchback, in de geregistreerde kleur grijs, op benzine. Als occasion komt deze auto op basis van de nu beschikbare gegevens positief naar voren. positieve registratiesignalen geven richting, terwijl ontbrekende historie en fysieke slijtage altijd ter plaatse gecontroleerd moeten worden.

Controleer daarna onderhoudshistorie, proefrit, banden, remmen en vraagprijs. De score is een indicatie, geen vervanging voor inspectie.

Score per categorie

Positieve signalen: Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data., Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar., De RDW-tellerstand is als logisch beoordeeld..

Onderhoud7/10

Basis 10. -3: Veel historische APK-gebreken.

Veiligheid10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Prestaties10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Betrouwbaarheid10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Milieu & Verbruik10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Waardebehoud10/10

Op basis van de beschikbare data is er geen duidelijke rode vlag zichtbaar.

Voordelen

Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data. (Veiligheid)

Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar. (Veiligheid)

De RDW-tellerstand is als logisch beoordeeld. (Betrouwbaarheid)

Er is geen importsignaal zichtbaar op basis van de RDW-datums. (Betrouwbaarheid)

Aandachtspunten

Er is geen duidelijke rode vlag zichtbaar in de beschikbare data.

Voertuigspecifieke koopcontext

Het complete aankoopverhaal van deze auto

Belangrijkste conclusie: Voor 4-SKB-55 is de kern: positief. Controleer vooral documentatie, fysieke staat en de punten die in dit dossier als onzeker of afwijkend zijn benoemd.

Kenteken 4-SKB-55 hoort bij de Renault Captur, uit 2013, met carrosserievorm hatchback, in de geregistreerde kleur grijs, op benzine. Als occasion komt deze auto op basis van de nu beschikbare gegevens positief naar voren. positieve registratiesignalen geven richting, terwijl ontbrekende historie en fysieke slijtage altijd ter plaatse gecontroleerd moeten worden.

Met een leeftijd van ongeveer 13 jaar zit deze auto in een levensfase waarin onderhoudshistorie en eerder gebruik zwaarder wegen dan alleen de kilometerstand of de glans van de advertentie. De registratiedatums geven geen duidelijk importsignaal. Dat verlaagt de noodzaak voor buitenlandse documentatie, maar zegt op zichzelf niets definitiefs over schade, onderhoud of werkelijk gebruik.

Het geregistreerde tellerstandoordeel luidt “Logisch”. Dat is een positief administratief signaal: bekende kilometerregistraties lopen volgens de bron logisch op. Het is echter geen onderhoudsbewijs en ook geen garantie dat iedere kilometerregistratie compleet is.

Voor de technische momentopname geldt dat geldige APK tot 12-08-2027, met als geregistreerde datum 12-08-2027. In de geraadpleegde data zijn 3 bekende keuringsmomenten aanwezig en daarbij zijn in totaal 9 geregistreerde gebreken of opmerkingen gevonden. Het patroon en de herhaling daarvan zijn relevanter dan één losse code. Een geldige APK betekent uitsluitend dat de auto op het keuringsmoment aan de wettelijke minimumeisen voldeed; banden, remmen, lekkages, koude start, koppeling of automaat en elektrische functies verdienen bij aankoop nog steeds een fysieke controle.

De beschikbare verrijking noemt 3 privé-eigenaar/eigenaren en 0 zakelijke eigenaar/eigenaren. Deze aantallen mogen niet worden gelijkgesteld aan tenaamstellingen of registratiewisselingen: dat zijn andere definities. Veel wisselingen kunnen aanleiding zijn om naar de reden van verkoop en gebruikshistorie te vragen, terwijl een laag aantal eigenaren nog geen bewijs is van zorgvuldig onderhoud.

De praktische geschiktheid van deze Renault Captur hangt samen met de geregistreerde techniek: 88 kW (120 pk), 1.255 kg rijklaar, 1.200 kg geremd trekgewicht. Leg deze gegevens naast het beoogde gebruik. Massa en aandrijving beïnvloeden vaste lasten en verbruik, vermogen en transmissie bepalen mede het rijgedrag, en trekgewicht is alleen relevant wanneer typeplaat, kogeldruk en rijbewijs bij de combinatie passen. Controleer bovendien of de feitelijke uitvoering en aanwezige opties overeenkomen met de advertentie; uitvoeringendata kan indicatief zijn.

Bekijk marktwaarde Bekijk kosten Ga naar de bezichtigingschecklist

Basisgegevens

Merk en modelRenault Captur
Bouwjaar2013
BrandstofBenzine
CarrosserieHatchback
KleurGRIJS
Massa rijklaar1.255 kg
Advertentie
Advertentie

Maandlasten en onderhoudsreserve ?

Totale maandlast € 407 15.000 km/jaar
Onderhoudsreserve € 120 p/m € 1.080 - € 1.940 per jaar
Hoe is de totale maandlast berekend?
Wegenbelasting€ 62 p/m
Brandstof€ 165 p/m
Onderhoudsreserve€ 120 p/m
Verzekering€ 50 - € 75 p/m
APK-restduur is ruim voertuig is 12+ jaar oud

Som van de getoonde maandelijkse kostenposten bij 15.000 km per jaar. De onderhoudsreserve is statistisch en heeft profiel Normaal met betrouwbaarheid laag (52%). Afschrijving en financiering zijn niet inbegrepen.

Wat is deze auto ongeveer waard?

Dagwaarde en foto ophalen...

📊 Vraagprijzen van vergelijkbare auto's

Betrouwbaarheid: laden...
Marktgegevens ophalen en analyseren...
Marktdata ophalen en analyseren...
Advertentie

🔍 Belangrijkste signalen (11)

Diefstalstatus
Geen diefstalsignaal
OK Er is geen diefstalsignaal zichtbaar in de RDW-data.
WAM-verzekering
Ja
OK Volgens RDW is dit voertuig als verzekerd zichtbaar.
Tellerstand
Logisch
OK De RDW-tellerstand is als logisch beoordeeld.
Importstatus
Geen importsignaal
OK Er is geen importsignaal zichtbaar op basis van de RDW-datums.
Exportstatus
Geen exportindicator
OK Er is geen exportindicator zichtbaar.
Tenaamstellen
Mogelijk
OK Volgens RDW kan dit voertuig worden tenaamgesteld.
Terugroepactie
Geen open recall
OK Er is geen openstaande terugroepactie zichtbaar.
Taxi-indicator
Niet zichtbaar
OK Er is geen taxi-indicator zichtbaar.
WOK / wacht op keuren
Niet zichtbaar
OK Er is geen actieve RDW-status "wacht op keuren" zichtbaar.
APK
Geldig t/m 12-08-2027
OK De APK is geldig tot 12-08-2027.
APK-gebreken
7 gebreken in historie
OK In oudere keuringshistorie staan 7 geregistreerde gebreken; de laatste APK wordt daardoor niet automatisch afgekeurd in de score.

🛠️ APK en keuringshistorie

Keuringen 3
Met gebreken 2
Slagingspercentage 100%
Trend Verbeterend

Veelvoorkomende defectgroepen

Overig
9x

APK-patroon: vooral remmen, verlichting. Controleer deze punten extra bij bezichtiging en proefrit.

!
2024
!
2025
OK
2026
periodieke controle
12-08-2026 | geldig t/m 12-08-2027
✔ Goedgekeurd zonder gebreken.
periodieke controle
01-08-2025 | geldig t/m 05-08-2026
Goedgekeurd — gebreken oplossen
  • 289 Schijf-, trommelrem loopt niet vrij (2x)
  • 576 Richtingaanwijzers kleur wijkt af/niet toegestaan
periodieke controle
05-08-2024 | geldig t/m 05-08-2025
Goedgekeurd — gebreken oplossen
  • 224 Veer gebroken of gescheurd
  • 203 Band beschadigd
  • 507 Dim-, grootlicht werkt niet (goed)
  • 497 Kentekenplaatverlichting werkt niet (goed) / ontbreekt (2x)
  • 207 Band vertoont uitstulping(en)
Advertentie

Aankooptips & Model-specifieke Aandachtspunten

Bekende modelaandachtspunten voor dit type

ℹ️

Controleer acculadsensor en startmeldingen

Bij Captur I kan een defecte acculadsensor een alarmerende melding en niet-starten veroorzaken.

Proefrit check: Start koud en warm, controleer meldingen zoals start-/motorschade-waarschuwingen en vraag naar vervanging van de sensor.
⚠️

Controleer 1.2 TCe op olieverbruik en EDC-gedrag

Bij vroege Captur TCe/EDC-combinaties zijn oliegebruik en automaatgedrag belangrijke aandachtspunten.

Proefrit check: Vraag naar olieverbruik, motorupdates en test de EDC in filetempo, optrekken, terugschakelen en achteruit rijden.

Algemene aankoopadviezen voor dit voertuig

  • Laat bevestigen dat eerdere APK-gebreken aantoonbaar zijn hersteld.
  • Vraag of APK-rapporten en onderhoudshistorie aanwezig zijn.
  • Controleer tijdens de proefrit remmen, verlichting en wielgeluiden.
  • Vergelijk de vraagprijs met vergelijkbare advertenties en onderhoudsstaat.
  • Controleer actuele status altijd opnieuw via RDW voor aankoop of overschrijving.

Identificatie en technische specificaties

Overzicht
Controleer welke specificaties, technische gegevens en uitrusting van dit voertuig matchen met de informatie van de verkoper.

Identificatie en technische specificaties

Fabrikant / Merk RENAULT
Model CAPTUR
Carrosserietype Hatchback
Modeljaar / Bouwjaar 2013
Brandstoftype Benzine
CO2-uitstoot 125 g/km
Vermogen 88 kW (120 pk)
Cilinderinhoud 1.197 cc
Aantal cilinders 4
Aantal deuren 4
Kleur GRIJS
Catalogusprijs € 24.375
Zitplaatsen 5
Massa rijklaar 1.255 kg
Versnellingsbak A
Type aandrijving -
Plaatsing van het stuur -
Chassisnummer locatie r. in kofferruimte by reservewiel
Trekgewicht geremd 1.200 kg

Aanvullende technische gegevens

Topsnelheid192 km/u
Geluid rijdend-
Geluid stationair76 dB @ 3675 rpm
Euro norm715/2007*630/2012J
Fijnstof (PM)0.00401 g/km
Emissiecode5
Milieuzone toegang-
EnergielabelB
Leeggewicht1.155 kg
Laadvermogen571 kg
Toegestane massa1.726 kg
Technische max. massa1.726 kg
Max. massa samenstelling2.626 kg
Trekgewicht ongeremd625 kg
Afmetingen L/B/H412 cm
Wielbasis261 cm
Aantal assen2
Spoorbreedte1530 mm, 1520 mm
Bruto BPM€ 3.750
Typegoedkeuringe2*2001/116*0327*56
Type / variant / uitvoeringR / 2R40 / 2R401E
Topsnelheid192 km/u
Geluid stationair76 dB @ 3675 rpm
Euro norm715/2007*630/2012J
Fijnstof (PM)0.00401 g/km
Emissiecode5
Milieuzone toegang-
EnergielabelB
Massa rijklaar1.255 kg

Fabrieks-uitvoering & opties

Fabrieksgegevens

Veiligheidstesten

Euro
NCAP
Testperiode Log in
Volwassenen Log in
Kind Log in
Voetganger Niet beschikbaar
Safety Assist Niet beschikbaar
Motor & prestaties 6 regels Toon details

Remmen

Parkeerrem Log in
Handmatig Log in
Remmen voor Log in

Wielophanging

Veer voor Log in
Ophanging voor Log in
Independent Log in
Afmetingen & gewicht 9 regels Toon details

Exterieur

Lengte Log in
Breedte Log in
Breedte, with Mirrors Log in

Interieur

Hoofdruimte voor Log in
Hoofdruimte achter Log in
Hip Room, Voor Log in

Gewicht

Leeggewicht Log in
Maximaal toegestaan gewicht Log in
Max Trailer Load, braked 12% Log in
Exterieur 29 regels Toon details

Carrosserie & opbouw

Carrosserie
Carrosserie Log in
Stijlen Log in
Carrosserieconstructie Log in
Deuren
Aantal deuren Log in
Voordeuren Log in
Achterdeuren Log in
Platform
Renault-Nissan Platforms Log in

Uitrusting

Buitenspiegels
Spiegeltype Log in
Verstellingen Log in
Verwarmd Log in
Ruitenwissers
Achterruitenwisser Log in
Achterruitensproeier Log in
Number of Windscreen Wipers, Voor Log in
Ruiten
Overige uitrusting
Normaal dak Log in
Roof Railing Log in
Antenne Log in

Verlichting

Achterlichten Log in
Daytime Running Light Log in
Mistlampen Log in

Velgen & banden

Bandenspanningscontrolesysteem (TPMS) Log in
Aantal wielbouten Log in
Steekmaat Log in
Interieur 40 regels Toon details

Uitrusting

Instrumentenpaneel
Boordcomputer Log in
Display Log in
Type Log in
Klimaatregeling
Connectiviteit
Radio Log in
AM Log in
FM Log in
Displays
Luidsprekers
Achteruitkijkspiegel
Rear-view Mirror: Mirror Type Log in
Opbergruimte interieur
Opbergvakken Log in
Dashboardkastje Log in
Verlichting
Overige uitrusting

Stuurwiel

Multifunctioneel stuurwiel Log in
Cruise Control Log in
Media Log in

Kofferbak

Kofferbak achter Log in
Volume Log in
Volume met achterbank neergeklapt Log in

Design

Transmission Knob Material Log in
Leather Log in
Kleur Log in

Stoelen

Algemeen
Aantal zitplaatsen Log in
Kleur & materiaal
Stikkleur Log in
Voorstoelen
Verstellingen bestuurder Log in
Zitdiepte Log in
Stoelhoogte Log in
Achterbank
Tweede zitrij
Neerklapbaar Log in
Neerklapverhouding Log in
Aantal zitplaatsen Log in
Functies 9 regels Toon details

Comfortfuncties

Keyless entry Log in
Keyless start Log in
Cruise Control Log in

Overige functies

GPS Log in
Start-stopsysteem Log in
Horn Log in

Accessories

Tool Kit and Jack Log in
Tire Repair Kit Log in
Compressor Log in
Veiligheid & beveiliging 37 regels Toon details

Gordel

In hoogte verstelbare oprolautomaat Log in
Handmatig Log in
Gordeltype Log in

Assistentiesystemen

Elektronische stabiliteitscontrole (ESC) Log in
Rear Cross-Traffic Alert (RCTA) Log in
Safe Exit Warning (SEW) Log in

Remsystemen

Automatische noodremassistent (AEB) Log in
Auto-tot-auto Log in
Reverse Log in

Sensoren

Parkeersensoren Log in
Voor Log in
Achter Log in

Kinderbescherming

i-Size Log in
Passagier Log in
Achter Log in

Overige functies

Startonderbreker Log in
Electronic Log in
Alarmsysteem Log in

Veiligheidstesten

Euro NCAP
Algemeen
Testjaar Log in
Volwassenen Log in
Kind Log in
Volwassenen
Kind
Voetganger
Safety Assist
ANCAP
Algemeen
Testjaar Log in
ANCAP Safety Rating Log in
Volwassenen
Protection Log in
Kind
Voetganger
Safety Assist
Teknikens Världs Moose Test
Overig 20 regels Toon details

Garantie

Fabrieksgarantie Log in
Carrosseriebescherming Log in
EV Battery Log in

Identificatie

VIN-locatie Log in
Engine Compartment, Inner Wing Log in
Left Side Casing of Window Log in

Voertuigclassificatie

Amerikaanse classificatie Log in
Britse classificatie Log in
Australische classificatie Log in

Onderdelen beta

Lamptypes
Dimlicht Log in
Grootlicht Log in
Mistlamp voor Log in

ACRISS

Category Log in
Type Log in

Tests

ADAC
Autotest
Body/Trunk Log in
Interieur Log in
Comfort Log in
Prices 3 regels Toon details

MSRP

MSRP Gross, Sweden Log in
MSRP Gross, Norway Log in
MSRP Gross, Denmark Log in

Registratie en status

Eerste toelating 18-10-2013
Eerste tenaamstelling NL 18-10-2013
Laatste tenaamstelling 22-08-2026
Aantal eigenaren privé / zakelijk 3 / 0
Importcontrole? Nee, origineel Nederlands signaal
Tellerstandoordeel? Logisch
Tellerstandjaar 2026
Gestolenstatus Nee
WOK / wacht op keuren Geen verstrekking in open data
Exportindicator Nee
WAM verzekerd Ja
Tenaamstellen mogelijk Ja
Terugroepacties? 0 openstaand, 2 herstel gemeld, 0 gesloten/hersteld

Registratiecontrole voor 4-SKB-55: let vooral op APK, tellerstandoordeel, importsignaal, WAM-status en eventuele terugroepactie.

TGK/typegoedkeuring

TGK Basis categorieM1
TGK Basis wielen4
TGK EnergiebronB
TGK netto vermogen88.00 kW
TGK CO2 WLTP-
TGK geluid rijdend69.00 dB
TGK versnellingA
TGK aantal versnellingen6
TGK koppeling geremd-
TGK carrosserieAB

Deze typegoedkeuringsregels vullen de kentekendata aan met grenzen voor afmetingen, massa, aandrijving, versnelling, koppeling en carrosserie.

Marktdata en waarde

MarktvergelijkingNog geen stabiele marktvergelijking gevonden

Wegenbelasting ?

Indicatie per maand € 62
Indicatie per kwartaal € 185
Indicatie per jaar € 740
Type tariefpersonenauto
AandrijvingBenzine
Grondslag1255 kg (massa rijklaar)
ProvincieGelderland
Rijksdeel € 93
Provinciale opcenten € 92
Wettelijke grondslagWet op de motorrijtuigenbelasting 1994; tariefjaar 2026; provinciale opcenten indicatief; WielWeet MRB-module 2026.1.

CO2-uitstoot ?

  1. 125 g/km Klasse: B
0 g/km225 g/km ≤
Benzine auto 196 g/km
Diesel auto 224 g/km
Elektrische auto 56 g/km
CO2-uitstoot125 g/km
CO2-bronRDW geregistreerde CO2-uitstoot
CO2 per 100 km12,5 kg
T.o.v. gemiddelde auto65 g/km lager dan gemiddelde auto (-34%)
Verbruik5,4 l/100 km (RDW geregistreerd verbruik)
BrandstofprijsEUR 2,448 per liter
BrandstofkostenEUR 13,22 per 100 km
Vergelijk met openbaar vervoer
Bus 104 g/km
Bus is 21 g/km zuiniger.
Tram 38 g/km
Tram is 87 g/km zuiniger.
Trein 30 g/km
Trein is 95 g/km zuiniger.
Toon alle benchmarks
Lopen0 g/km
Fiets0 g/km
Elektrische fiets2 g/km
Scooter/bromfiets benzine73 g/km
Scooter/bromfiets elektrisch11 g/km
Motorfiets benzine147 g/km
Trein gemiddeld30 g/km
Bus gemiddeld104 g/km
Tram38 g/km
Metro51 g/km
Bus/tram/metro gemiddeld57 g/km
OV gemiddeld36 g/km
Auto gemiddeld190 g/km
Auto benzine gemiddeld196 g/km
Auto diesel gemiddeld224 g/km
Auto elektrisch gemiddeld56 g/km
Plug-in hybride benzine gemiddeld180 g/km

Benchmark op basis van Nederlandse WTW CO2-equivalenten voor reizen. Brandstof- en stroomketen zijn meegenomen; productie van voertuig en infrastructuur niet.

💼 Bijtelling Calculator (Zakelijk)

Netto bijtelling per maand
€ 165
Uitgaande van belastingschijf 1 (36,97% - modaal salaris)
Grondslag voor bijtelling € 24.375 (cataloguswaarde)
Bijtellingspercentage 22%
Bruto bijtelling per jaar € 5.362
Bruto bijtelling per maand € 446
Netto bijtelling per jaar € 1.982

* Indicatieve bijtelling op basis van belastingregels 2026. Indien de auto ouder is dan 15 jaar geldt de Youngtimerregeling (35% van de dagwaarde). Een elektrische auto behoudt zijn verlaagde bijtelling gedurende 60 maanden na registratie.

Checklist bij bezichtiging

  • Vraag het RDW-voertuigrapport op: Laat de verkoper het officiele RDW-rapport downloaden om kilometerstanden en eigenarenhistorie te verifieren.
  • Check onderhoudshistorie: Controleer de boekjes en facturen. Let specifiek op de distributieketting/-riem en de laatste grote beurt.
  • Inspecteer carrosserie en lakwerk: Controleer carrosserienaden op symmetrie en lakwerk op kleurverschillen in direct daglicht.
  • Maak een proefrit: Rij minstens 30 minuten over verschillende wegdekken. Test de koppeling, versnellingsbak en alle elektrische opties.
  • Onafhankelijke keuring: Overweeg een ANWB of DEKRA aankoopkeuring bij twijfel of een kostbare aankoop.

FAQ: signalen en antwoorden over deze auto

Wat betekent tellerstand logisch?

Als de kilometerstanden logisch oplopen, is dat een positief signaal. Het blijft wel een indicatie, geen garantie of onderhoudshistorie.

Wat betekent het importsignaal?

Er is geen duidelijk importsignaal zichtbaar. Dat is positief, maar controleer bij aankoop alsnog onderhoud en historie.

Wat betekent WAM verzekerd?

Volgens RDW staat het voertuig als verzekerd geregistreerd. Controleer dit opnieuw bij aankoop of overschrijving.

Achtergrond en FAQ bij deze Renault Captur

Deze kentekencheck gaat over de Renault Captur met kenteken 4-SKB-55: een benzineauto uit 2013 met geldige APK tot 12-08-2027.

De tellerstand is Logisch en er is geen duidelijk importsignaal zichtbaar. Controleer onderhoud, proefrit, banden, remmen en eerdere APK-punten voordat je koopt.

Achtergrond en veelgestelde vragen

Renault Captur kentekencheck

Deze Renault Captur uit 2013 combineert brandstof, gewicht en tellerstandoordeel met de openbare RDW-data. Dat geeft een snelle eerste indruk, geen volledige aankoopkeuring.

Renault Captur wegenbelasting

Voor deze Renault Captur geeft WielWeet een indicatieve wegenbelasting van ongeveer € 62 per maand. De werkelijke motorrijtuigenbelasting kan per situatie afwijken.

Renault Captur kopen?

Controleer bij aankoop altijd APK-historie, tellerstand, onderhoudsboekjes, banden, remmen en eventuele APK-aandachtspunten.

Veelgestelde vragen over deze auto

Is deze auto geïmporteerd?

Er is op basis van de registratiedatums geen duidelijk importsignaal. Dat zegt nog niets definitiefs over schade of onderhoud.

Is de kilometerstand logisch?

Ja, de bron noemt de tellerstand logisch. Dit blijft een administratief signaal en geen onderhoudsgarantie.

Wat zegt de APK-historie?

Geldige APK tot 12-08-2027 (12-08-2027). In de bekende historie zijn 9 gebreken/opmerkingen geteld. Een APK vervangt geen aankoopkeuring.

Wat kost deze auto ongeveer per maand?

De berekende totale maandlast is ongeveer € 407 bij het gehanteerde jaarkilometrage, exclusief financiering en afschrijving. Open de kostenverantwoording voor de afzonderlijke posten.

Hoe verhoudt de waarde zich tot de markt?

Niet volledig vast te stellen: er is onvoldoende vergelijkbare marktdata voor een betrouwbare prijsmediaan.

Welke punten moet ik bij bezichtiging controleren?

Controleer onderhoudsfacturen, kilometerhistorie, koude start, banden, remmen, transmissie, elektrische functies, schadeherstel en eventuele recalls. Laat belangrijke onzekerheden vóór betaling onafhankelijk beoordelen.
Advertentie
4-SKB-55
Renault Captur Score: 8,9/10